Nowość! Malowanie za pomocą żywicy epoksydowej – taca dekoracyjna.
👉 Zapraszamy na kreatywne, inspirujące i pełne radości warsztaty malowania abstrakcji za pomocą żywicy epoksydowej
👉 Żywica epoksydowa to materiał syntetyczny pozwalający tworzyć produkty trwałe, nierozpuszczalne, odporne na wilgoć i promieniowanie słoneczne. Produkty, najczęściej obrazy, wyróżniają się najwyższą estetyką wykonania dzięki wykończeniu w pełnym połysku.
👉 Przedstawiamy technikę, która jest idealna dla każdego, także dla osób, które uważają, że brak im tak zwanych zdolności plastycznych. Nie trzeba kończyć szkoły plastycznej, aby być artystą. W technice Epoxy Resin każdy może stworzyć abstrakcyjne, bajecznie kolorowe dzieło.
👉 Podczas zajęć omówię wszelkie narzędzia i produkty, których będziemy używać podczas malowania. Wskażę problemy, które mogą wystąpić podczas odmierzania proporcji żywicy i utwardzacza, mieszania barwników, wylewania mieszanki oraz jak pozbyć się niechcianych bąbelków. Omówię jak barwić żywicę na różne sposoby, jak uzyskać efekt fal oraz złotych czy srebrnych wokończeń. Będziemy mieszać, łączyć i rozlewać żywice na tacę dekoracyjną, tworząc w ten sposób niepowtarzalne i abstrakcyjne dzieło.
Każdy uczestnik wykona własnoręcznie okrągłą tacę (średnica ok 30 cm) w wybranych przez siebie kolorach, która może również posłużyć jako obraz.
Obrazy będą do odebrania po kilku dniach – muszą dobrze zaschnąć zanim będą nadawać się do transportu. Terminy i godziny odbioru będą ustalane indywidualnie z właścicielem pracowni.
👉 Ubierz się wygodnie, aby nic Cię nie rozpraszało i aby kleks z żywicy i barwników na ulubionej bluzce nie był tragedią 😉
Cena zawiera:
– bazę/tacę o średnicy ok 30 cm
– żywicę epoksydową z utwardzaczem, samopoziomującą, łatwo odpowietrzającą
– szeroki wybór kolorowych pigmentów, proszki metaliczne, pasty, tusze oraz farby do barwienia (propozycje różnych producentów)
– materiały zabezpieczające, gumowe rękawiczki, folia malarska, mokre chusteczki
– papierowe kubeczki, patyczki do mieszania żywicy
– korzystać będziemy z wagi jubilerskiej, opalarki, poziomicy
UWAGA!
W miarę możliwości proszę przynieść własne suszarki do włosów (może być nagrzewnica)! – narzędzie to ułatwia rozdmuchiwanie wzorów.
Prowadząca : Barbara Łukasik-Razowska (projektant, grafik, architekt wnętrz)
FB: Barbara Razowska Design 

https://www.facebook.com/barbararazowskadesign
W związku z trwającymi obostrzeniami ilość miejsc bardzo ograniczona. Warsztaty odbywają się w małej grupie, max 4 os.
Obowiązują zapisy!
—————————————————-
Czas trwania warsztatu: 2,5-3 h
Koszt: 240 zł / os.
Miejsce: CUD-Centrum Usług Dowolnych, Katowice ul. Piotrowicka 58 (wejście od ul. Panewnickiej)
Rezerwacja miejsca pod adresem email: studio@brdesign.pl
Po otrzymaniu mailowego potwierdzenia zapisu na listę uczestników
– prosimy o wpłatę zaliczki w wysokości 100 zł*
Nr konta bankowego: 85 1140 2017 0000 4202 0919 2586
W tytule proszę wpisać: Żywica + Imię i Nazwisko
*Organizator zastrzega sobie prawo do odwołania lub przełożenia warsztatów jeśli nie zapisze się określona liczba uczestników lub jeśli sytuacja pandemiczna ulegnie zmianie.